Sekelskifte 18/1900-tal, valnöt/rotfaner,, nyrenoverad, smärre bruksslitag, ngt skev skiva, 90 x 44(90), höjd 77 cm
1 000 SEK | 2017-04-09 18:29 |
950 SEK | 2017-04-09 18:49 |
400 SEK | 2017-04-07 20:39 |
350 SEK | 2017-04-07 20:33 |
200 SEK | 2017-03-19 20:30 |
50 SEK | Startpris |