1900-talets mitt, mahogny med intarsiadekor, smärre bruksslitage, 91 x 45, höjd 76 cm
350 SEK | 2017-04-09 20:07 |
300 SEK | 2017-04-02 19:53 |
250 SEK | 2017-03-31 18:28 |
100 SEK | 2017-03-19 20:30 |
50 SEK | Startpris |