Omkring 1940-tal, lackerad alm samt björk, dörrpar med bakomliggande hyllindredning, smärre bruksslitage, 132 x 40, höjd 130 cm
1 000 SEK | 2017-04-09 20:20 |
950 SEK | 2017-04-09 20:20 |
450 SEK | 2017-04-09 20:19 |
250 SEK | 2017-03-28 22:05 |
50 SEK | Startpris |