1700-tal, smärre bruksslitage, mindre nagg, diam. 23 cm
450 SEK | 2017-04-09 20:21 |
400 SEK | 2017-04-09 11:45 |
400 SEK | 2017-04-09 20:21 |
300 SEK | 2017-04-09 20:21 |
200 SEK | 2017-03-22 11:03 |
75 SEK | 2017-04-09 00:17 |
50 SEK | Startpris |