9 st, Upsala-Ekeby, Bo Fajans m.m, bruksslitage, två st med nagg, smuts, höjd 8-17 cm.
650 SEK | 2017-04-09 19:08 |
600 SEK | 2017-04-09 17:06 |
550 SEK | 2017-04-09 15:48 |
250 SEK | 2017-04-08 16:35 |
125 SEK | 2017-03-17 16:29 |
50 SEK | Startpris |