Marint motiv med 4-mastad bark, signerad J.L Weideman, daterad 1943, 60 x 98 cm.
600 SEK | 2017-04-09 20:32 |
550 SEK | 2017-04-08 19:47 |
500 SEK | 2017-04-08 13:51 |
75 SEK | 2017-04-04 23:12 |
50 SEK | Startpris |