Olof Asklunds Bröd, omkring 1900-talets mitt, bruksslitage, 65 x 43 cm
850 SEK | 2017-04-09 20:32 |
800 SEK | 2017-04-09 20:32 |
750 SEK | 2017-04-09 20:32 |
500 SEK | 2017-04-06 11:24 |
350 SEK | 2017-03-25 21:13 |
300 SEK | 2017-03-21 15:19 |
175 SEK | 2017-03-24 09:46 |
125 SEK | 2017-03-21 10:05 |
50 SEK | Startpris |