2 st, 1800-tal, slitage, längd 44-58 cm
300 SEK | 2017-03-23 02:10 |
300 SEK | 2017-04-09 20:35 |
200 SEK | 2017-03-22 17:35 |
200 SEK | 2017-03-22 19:21 |
50 SEK | Startpris |