1800-talets slut, kopplade ben, bruksslitage, färgbortfall, 95 x 53 cm, höjd 75 cm.
1 100 SEK | 2017-04-09 19:02 |
1 000 SEK | 2017-04-09 19:02 |
650 SEK | 2017-04-09 19:01 |
600 SEK | 2017-04-06 18:00 |
400 SEK | 2017-04-09 11:50 |
300 SEK | 2017-04-04 14:55 |
150 SEK | 2017-03-26 03:19 |
100 SEK | 2017-04-02 16:43 |
50 SEK | 2017-03-20 20:02 |
50 SEK | Startpris |