Omkring 1900-talets mitt, smärre bruksslitage, 32 x 27, höjd 54 cm
200 SEK | 2017-04-09 19:17 |
175 SEK | 2017-04-09 18:25 |
150 SEK | 2017-04-06 09:11 |
125 SEK | 2017-03-22 15:21 |
125 SEK | 2017-03-26 20:04 |
50 SEK | Startpris |