3 st, 1700-tal, lagningar, senare bemålning, bruksslitage.
14 000 SEK | 2017-04-09 19:25 |
13 500 SEK | 2017-04-09 19:25 |
10 000 SEK | 2017-04-09 19:24 |
4 800 SEK | 2017-04-09 19:23 |
4 000 SEK | 2017-04-08 11:18 |
2 600 SEK | 2017-03-24 08:23 |
1 100 SEK | 2017-03-20 20:04 |
50 SEK | Startpris |