Troligen England, 1800-tal, krackelerad duk, 62 x 76 cm
1 000 SEK | 2017-04-09 19:25 |
950 SEK | 2017-04-09 19:25 |
850 SEK | 2017-04-09 19:24 |
400 SEK | 2017-04-09 18:31 |
75 SEK | 2017-03-30 22:16 |
50 SEK | Startpris |