Omkring 1900-talets mitt, bruksslitage, diam. 55, höjd 45 cm
500 SEK | 2017-04-09 18:28 |
450 SEK | 2017-04-09 19:27 |
350 SEK | 2017-04-09 19:27 |
125 SEK | 2017-04-09 17:36 |
75 SEK | 2017-04-08 19:46 |
50 SEK | 2017-03-18 23:30 |
50 SEK | Startpris |