Finland, emaljerat gjutjärn, saknar handtag, mindre nagg i färg, bruksslitage, diam. 20 cm, höjd ca 16 cm.
350 SEK | 2017-04-17 19:36 |
300 SEK | 2017-04-12 16:52 |
200 SEK | 2017-04-13 15:32 |
50 SEK | 2017-03-28 22:16 |
50 SEK | Startpris |