1900-tal, mässing, bruksslitage, höjd 45 cm
1 100 SEK | 2017-04-17 19:40 |
1 000 SEK | 2017-04-17 19:40 |
950 SEK | 2017-04-17 19:40 |
500 SEK | 2017-04-15 19:04 |
400 SEK | 2017-03-26 04:13 |
100 SEK | 2017-04-09 11:18 |
50 SEK | Startpris |