"Vår", omkring 1900-talets mitt, handmålad dekor, smärre bruksslitage, höjd 53 cm
1 200 SEK | 2017-04-17 13:38 |
1 100 SEK | 2017-04-14 19:58 |
1 000 SEK | 2017-03-27 12:58 |
550 SEK | 2017-03-26 22:21 |
300 SEK | 2017-03-26 21:01 |
50 SEK | Startpris |