Omkring 1900-talets mitt, smärre bruksslitage, längd 28 cm
700 SEK | 2017-04-17 19:47 |
650 SEK | 2017-04-17 16:09 |
600 SEK | 2017-04-14 22:55 |
150 SEK | 2017-03-31 19:12 |
125 SEK | 2017-03-26 10:28 |
125 SEK | 2017-03-27 22:48 |
50 SEK | Startpris |