Porslin, omkring 1930/40-tal, smärre bruksslitage, nagg undertill, 40 x 54 cm.
300 SEK | 2017-04-17 19:50 |
250 SEK | 2017-04-17 19:50 |
175 SEK | 2017-04-17 19:50 |
125 SEK | 2017-04-17 19:50 |
100 SEK | 2017-04-15 00:12 |
75 SEK | 2017-04-17 19:50 |
50 SEK | Startpris |