Omkring sekelskifte 18/1900-tal, mahogny, invändiga utdragslådor med intarsiadekor, nyckel medföljer, 98 x 50 cm, höjd 158 cm, bruksslitage.
2 000 SEK | 2017-04-15 14:12 |
1 900 SEK | 2017-04-17 19:55 |
1 500 SEK | 2017-04-15 11:31 |
900 SEK | 2017-04-13 08:09 |
50 SEK | Startpris |