1900-talets mitt, mahogny med gallerkant i mässing, smärre bruksslitage, höjd 80 cm
1 100 SEK | 2017-04-17 20:01 |
1 000 SEK | 2017-04-17 20:01 |
600 SEK | 2017-04-17 20:00 |
500 SEK | 2017-04-17 15:54 |
450 SEK | 2017-04-15 16:13 |
400 SEK | 2017-04-14 22:43 |
200 SEK | 2017-04-11 10:09 |
175 SEK | 2017-04-03 13:36 |
125 SEK | 2017-03-26 18:16 |
50 SEK | Startpris |