1900-talets mitt, dörrpar med utskuren dekor, 2 utdragslådor, smärre bruksslitage, 100 x 42, höjd 121 cm
175 SEK | 2017-04-16 20:59 |
150 SEK | 2017-04-17 20:04 |
100 SEK | 2017-04-16 19:34 |
50 SEK | Startpris |