1860-tal, fotnagg, höjd 58 cm.
650 SEK | 2017-04-17 20:08 |
600 SEK | 2017-04-17 20:07 |
500 SEK | 2017-04-16 15:41 |
450 SEK | 2017-04-13 21:08 |
300 SEK | 2017-04-09 05:01 |
50 SEK | Startpris |