11 delar, en del med mindre nagg, smärre bruksslitage, smuts.
1 500 SEK | 2017-03-29 11:22 |
1 500 SEK | 2017-04-17 20:14 |
1 300 SEK | 2017-04-17 20:14 |
750 SEK | 2017-04-17 08:56 |
600 SEK | 2017-04-12 22:04 |
150 SEK | 2017-03-27 13:54 |
50 SEK | Startpris |