Två par varav ett isärmonterat, omkring 1930/40-tal, smärre bruksslitage, motiv av harpaspelande kvinna, obetydligt slitage, avklippta kablar, höjd 30 cm
750 SEK | 2017-04-17 20:32 |
700 SEK | 2017-04-17 20:32 |
650 SEK | 2017-04-14 14:02 |
300 SEK | 2017-04-17 20:32 |
200 SEK | 2017-04-14 15:58 |
50 SEK | Startpris |