48. Spårvagnsmodell

Finland 1900-talets andra hälft, med belysning (ej funktionstestad), smärre bruksslitage, längd ca 50 cm

Varunr 42032

17 April 2017 19:02

Klubbslag6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK 650 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

650 SEK2017-04-14 23:39
600 SEK2017-04-17 19:13
300 SEK2017-03-30 09:16
200 SEK2017-04-09 15:07
75 SEK2017-03-26 21:10
50 SEK2017-03-26 18:54
50 SEK Startpris

Stadsauktion 17 April 19:00,

Mån 11-19, tis-ons 12-18, fre den 14 april har vi stängt . Lör 11-14 lör i vår visningslokal på Sisjö Kullegata 6 i Göteborg.

OBSERVERA, AUKTION PÅ MÅNDAG

Den 15:e samt den 17:e april har vi stängt.

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.