Finland 1900-talets andra hälft, med belysning (ej funktionstestad), smärre bruksslitage, längd ca 50 cm
650 SEK | 2017-04-14 23:39 |
600 SEK | 2017-04-17 19:13 |
300 SEK | 2017-03-30 09:16 |
200 SEK | 2017-04-09 15:07 |
75 SEK | 2017-03-26 21:10 |
50 SEK | 2017-03-26 18:54 |
50 SEK | Startpris |