5. Olja på pannå, Albin Amelin

Kvinnoporträtt, obetydligt slitage, 66 x 56 cm

Varunr 42143

17 April 2017 19:02

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 7 800 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK

7 800 SEK2017-04-17 19:02
7 600 SEK2017-04-17 17:47
7 000 SEK2017-04-17 01:19
6 200 SEK2017-04-15 23:11
4 200 SEK2017-04-15 09:30
3 200 SEK2017-04-15 09:35
2 000 SEK2017-04-12 22:58
1 500 SEK2017-04-10 07:39
1 100 SEK2017-04-08 13:43
250 SEK2017-04-06 14:38
200 SEK2017-04-03 19:43
50 SEK Startpris

Stadsauktion 17 April 19:00,

Mån 11-19, tis-ons 12-18, fre den 14 april har vi stängt . Lör 11-14 lör i vår visningslokal på Sisjö Kullegata 6 i Göteborg.

OBSERVERA, AUKTION PÅ MÅNDAG

Den 15:e samt den 17:e april har vi stängt.

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.