Mässingsstomme med glasskiva, bruksslitage, repor och märken, 100 x 54 cm, höjd 49 cm.
300 SEK | 2017-03-28 21:53 |
250 SEK | 2017-04-17 19:15 |
175 SEK | 2017-04-17 18:42 |
75 SEK | 2017-04-12 20:06 |
50 SEK | Startpris |