Finland, 32 delar, 1900-talets andra kvartal, smärre bruksslitage, 2 st mindre karotter med skador.
300 SEK | 2017-04-17 19:16 |
250 SEK | 2017-04-17 19:16 |
150 SEK | 2017-04-13 21:06 |
100 SEK | 2017-03-26 21:53 |
50 SEK | Startpris |