2 st, en monogramsignerad "TW" med mindre nagg, , höjd 16,5 cm
200 SEK | 2017-04-17 19:18 |
175 SEK | 2017-04-17 19:18 |
125 SEK | 2017-04-17 19:18 |
50 SEK | 2017-04-17 14:43 |
50 SEK | Startpris |