Omkring 1900-talets mitt, bruksslitage, lösa prismor. diam. 44 cm
125 SEK | 2017-04-14 11:03 |
100 SEK | 2017-04-14 19:08 |
50 SEK | 2017-04-09 18:59 |
50 SEK | Startpris |