Omkring 1900-talets mitt, bruksslitage, längd 40 cm.
600 SEK | 2017-04-17 19:23 |
550 SEK | 2017-04-17 18:32 |
500 SEK | 2017-04-16 15:39 |
150 SEK | 2017-04-16 11:34 |
100 SEK | 2017-04-10 13:55 |
50 SEK | 2017-03-24 23:40 |
50 SEK | Startpris |