Bruksslitage, glasyrkrackeleringar, smuts, diam. 21 cm.
550 SEK | 2017-04-17 19:26 |
500 SEK | 2017-04-17 19:26 |
400 SEK | 2017-04-17 19:25 |
200 SEK | 2017-04-17 18:22 |
75 SEK | 2017-04-12 12:39 |
50 SEK | Startpris |