1900-talets första del, senare glas samt bakstycke, 78 x 35 cm, bruksslitage
175 SEK | 2017-04-17 09:15 |
150 SEK | 2017-04-17 19:27 |
50 SEK | 2017-04-09 09:15 |
50 SEK | Startpris |