Tidigt 1900-tal, senare elektrifierad, 2+1 hållare för elektriska ljus, 4+1 för levande ljus, smärre bruksslitage, smuts, höjd 70 cm
2 800 SEK | 2017-04-23 09:47 |
2 600 SEK | 2017-04-03 16:51 |
2 200 SEK | 2017-04-19 22:49 |
450 SEK | 2017-04-05 21:43 |
350 SEK | 2017-04-04 19:40 |
50 SEK | Startpris |