1800-tal, landskapsmotiv, mindre skada samt krackeleringar på duk, 54 x 89 cm.
700 SEK | 2017-04-23 19:08 |
650 SEK | 2017-04-23 19:07 |
175 SEK | 2017-04-20 18:18 |
50 SEK | Startpris |