Valnöt, omkring sekelskifte 18/1900-tal, bruksslitage, 86 x 47, höjd 117 cm
350 SEK | 2017-04-23 19:51 |
300 SEK | 2017-04-22 16:44 |
250 SEK | 2017-04-23 19:51 |
175 SEK | 2017-04-23 19:51 |
50 SEK | Startpris |