Ek, omkring 1940/50-tal, 15 st utdragslådor, bra skick, ett avvikande beslag, mindre fanerskador, färgfläck, 80 x 40, höjd 146 cm
2 200 SEK | 2017-04-23 14:36 |
2 200 SEK | 2017-04-23 19:51 |
1 500 SEK | 2017-04-23 12:58 |
1 300 SEK | 2017-04-22 14:42 |
400 SEK | 2017-04-14 22:11 |
350 SEK | 2017-04-04 22:40 |
150 SEK | 2017-04-01 17:34 |
150 SEK | 2017-04-02 12:18 |
50 SEK | 2017-03-30 21:39 |
50 SEK | Startpris |