Omkring sekelskifte 18/1900-tal, senare bemålning, smärre bruksslitage, färgbortfall, senare kompletteringar, 110 x 53, höjd 80 cm
800 SEK | 2017-04-23 09:54 |
800 SEK | 2017-04-23 13:41 |
350 SEK | 2017-04-20 15:52 |
250 SEK | 2017-04-17 19:21 |
100 SEK | 2017-04-10 07:38 |
75 SEK | 2017-04-09 00:15 |
50 SEK | Startpris |