"In the wicklow", England 1800-talets slut, signerad W. Austin McGee, 24 x 39 cm
600 SEK | 2017-04-23 20:00 |
550 SEK | 2017-04-23 19:59 |
350 SEK | 2017-04-23 19:59 |
175 SEK | 2017-04-20 18:18 |
75 SEK | 2017-04-02 12:19 |
50 SEK | Startpris |