19. Taklampa

1950/60-tal, Mässing samt glas, smärre bruksslitage, ej funktionstestad, höjd 60 cm.

Varunr 42366

23 April 2017 19:03

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 400 SEK2 00 SEK3 00 SEK

400 SEK2017-04-21 23:10
400 SEK2017-04-23 19:09
300 SEK2017-04-23 19:08
200 SEK2017-04-22 13:03
100 SEK2017-04-20 12:17
50 SEK Startpris

Stadsauktion 23 April 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.