1950/60-tal, Mässing samt glas, smärre bruksslitage, ej funktionstestad, höjd 60 cm.
400 SEK | 2017-04-21 23:10 |
400 SEK | 2017-04-23 19:09 |
300 SEK | 2017-04-23 19:08 |
200 SEK | 2017-04-22 13:03 |
100 SEK | 2017-04-20 12:17 |
50 SEK | Startpris |