1900-talets andra kvartal, med handmålad dekor med fiskmotiv, 19 delar, höjd 7-12 cm, mindre nagg förekommer.
550 SEK | 2017-04-23 20:27 |
500 SEK | 2017-04-23 20:27 |
300 SEK | 2017-04-23 12:01 |
250 SEK | 2017-04-23 18:10 |
125 SEK | 2017-04-20 11:33 |
50 SEK | Startpris |