4. Matservisdelar, Ostindia, Rörstrand

Mattallrikar, assietter, karotter mm, smärre bruksslitage, nagg förekommer, kanna samt karott med missfärgningar/krackeleringar, tot. 29 delar.

Varunr 42437

23 April 2017 19:03

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 2 200 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

2 200 SEK2017-04-20 19:23
2 000 SEK2017-04-20 18:37
1 200 SEK2017-04-20 13:49
750 SEK2017-04-02 23:24
700 SEK2017-04-18 00:13
600 SEK2017-04-02 22:15
250 SEK2017-04-02 12:13
200 SEK2017-04-01 18:40
75 SEK2017-04-02 11:37
50 SEK Startpris

Stadsauktion 23 April 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.