Mattallrikar, assietter, karotter mm, smärre bruksslitage, nagg förekommer, kanna samt karott med missfärgningar/krackeleringar, tot. 29 delar.
2 200 SEK | 2017-04-20 19:23 |
2 000 SEK | 2017-04-20 18:37 |
1 200 SEK | 2017-04-20 13:49 |
750 SEK | 2017-04-02 23:24 |
700 SEK | 2017-04-18 00:13 |
250 SEK | 2017-04-02 12:13 |
200 SEK | 2017-04-01 18:40 |
75 SEK | 2017-04-02 11:37 |
50 SEK | Startpris |