Otydlig signatur, signerad samt numrerad, bildmått 36 x 49 cm
200 SEK | 2017-04-20 09:55 |
175 SEK | 2017-04-23 19:21 |
125 SEK | 2017-04-23 18:00 |
50 SEK | Startpris |