Stranda Industri för Bruksbo, Norge, 1900-talets andra hälft. Betsat lövträ, dyna i läder, bruksslitage, läder i armlän slitet.
1 600 SEK | 2017-04-23 19:04 |
900 SEK | 2017-04-23 19:04 |
800 SEK | 2017-04-22 19:13 |
600 SEK | 2017-04-22 13:02 |
450 SEK | 2017-04-20 09:20 |
350 SEK | 2017-04-18 20:08 |
125 SEK | 2017-04-16 11:03 |
75 SEK | 2017-04-04 23:53 |
50 SEK | Startpris |