7. Fåtölj, "Hunter", Torbjörn Afdal

Stranda Industri för Bruksbo, Norge, 1900-talets andra hälft. Betsat lövträ, dyna i läder, bruksslitage, läder i armlän slitet.

Varunr 42302

23 April 2017 19:03

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK 1 600 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK

1 600 SEK2017-04-23 19:04
1 500 SEK2017-04-22 18:06
900 SEK2017-04-23 19:04
800 SEK2017-04-22 19:13
600 SEK2017-04-22 13:02
450 SEK2017-04-20 09:20
350 SEK2017-04-18 20:08
125 SEK2017-04-16 11:03
75 SEK2017-04-04 23:53
50 SEK Startpris

Stadsauktion 23 April 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.