1900-talets början, bruksslitage, nedsutten stoppning, 140 x 40 cm, höjd ca 45 cm.
4 800 SEK | 2017-04-23 09:49 |
4 600 SEK | 2017-04-23 19:04 |
3 800 SEK | 2017-04-23 13:43 |
3 400 SEK | 2017-04-15 14:51 |
2 000 SEK | 2017-04-08 07:36 |
1 400 SEK | 2017-04-03 22:00 |
200 SEK | 2017-04-02 21:15 |
50 SEK | Startpris |