Barockmodell, 1900-talets andra kvartal, smärre bruksslitage, bord utan iläggsskivor, stolar med avvikande klädsel.
100 SEK | 2017-04-23 19:32 |
75 SEK | 2017-04-20 17:58 |
50 SEK | 2017-03-31 11:10 |
50 SEK | Startpris |