Omkring 1960-tal, bruksslitage
500 SEK | 2017-05-01 19:32 |
450 SEK | 2017-05-01 18:38 |
300 SEK | 2017-05-01 09:43 |
125 SEK | 2017-05-01 16:47 |
50 SEK | 2017-04-25 06:10 |
50 SEK | Startpris |