1800-tal, nagg, glasyrspricka, höjd 23,5 cm
350 SEK | 2017-05-01 19:54 |
300 SEK | 2017-05-01 16:24 |
75 SEK | 2017-04-22 18:57 |
50 SEK | Startpris |