1900-talets början, smärre bruksslitage, höjd 15-21 cm
550 SEK | 2017-05-01 19:53 |
500 SEK | 2017-05-01 19:01 |
400 SEK | 2017-05-01 14:21 |
50 SEK | Startpris |