Siffror samt bokstäver, 1900-tal, mässing, smärre bruksslitage
1 300 SEK | 2017-05-01 20:02 |
1 200 SEK | 2017-04-17 09:03 |
1 000 SEK | 2017-05-01 10:28 |
750 SEK | 2017-04-28 20:28 |
550 SEK | 2017-04-13 23:37 |
50 SEK | 2017-04-10 19:23 |
50 SEK | Startpris |